Виїзний день Ради профспілки

Три гарні новини за один день

Традиційний захід - виїзний день Ради профспілки – наприкінці квітня відбувся на Харківському вузлі регіональної філії «Південна залізниця». Було проведено низку різноманітних заходів, під час яких вивчено роботу первинок структурних підрозділів Південної залізниці і надано практичну допомогу профкомам.
Багато людей цього дня мали змогу поспілкуватися з фахівцями Ради, обговорити віч-на-віч нагальні проблеми сьогодення й отримати від них кваліфіковані консультації та відповіді на свої запитання. Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк разом з головою Дорпрофсожу Південної залізниці Вячеславом Залозних підбили підсумки цього заходу на загальній нараді, що відбулася наприкінці дня.

Перша довгоочікувана новина, яку оголосила на підсумковому засіданні завідувач відділом економічної роботи, організації праці і заробітної плати Світлана Анісімова, це новина про 13-ту заробітну плату. За підсумками проведеного міжнародного аудиту у 2017 році «Укрзалізниця» були визнана підприємством, що має прибуток більш ніж 100 мільйонів гривень. За це кожен працівник підприємства, що працював у минулому році, має право отримати винагороду – 13 зарплату. Визначений термін нарахування цієї виплати, вона повинна бути здійснена у першому півріччі – до 1 липня 2018 року.

Друга новина про підвищення заробітної плати. В «Укрзалізниці» розуміють, що сьогодні надзвичайно важливо зберегти кваліфіковані кадри, мотивувати колектив, адже від рівня зарплати значною мірою залежить якість виконання роботи, і безпека руху поїздів, сервіс для пасажирів та стабільність функціонування товариства в цілому. Нагадаємо, що наприкінці минулого року в Укрзалізниці почали запроваджувати нову систему оплати праці, яка в середньому забезпечить зростання заробітної плати залізничникам від 17 до 30 процентів. Поки що таке підвищення отримали далеко не всі, але керівництво «Укрзалізниці» запевнює, що робота триває й підвищення відбудеться обов’язково.

Третя новина, з урахуванням, що незабаром літо, дуже своєчасна. ПАТ «Укрзалізниця» і Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України прийняли постанову «Про особливості організації і проведення процесу оздоровлення та відпочинку працівників ПАТ «Укрзалізниця» та членів їх сімей у 2018 році». З метою забезпечення оздоровчого процесу в 2018 році, Директорам усіх регіональних філій треба затвердити спільні постанови в частині, що стосується проведення оздоровчої кампанії для працівників ПАТ «Укрзалізниця» та членів їх сімей у закладах, як і передані на баланс новостворених філій ПАТ «Укрзалізниця», відповідно до зобов’язань та на умовах прийнятих спільних постанов між регіональними філіями та дорпрофсожами на рівні минулого року. Але не завжди на ці вимоги є відповідні кошти. Нестачу коштів вирішено виправляти наступним чином: у разі наявної нестачі коштів, що передбачені затвердженими контрольними завданнями з основних фінансово-економічних показників регіональних філій на 2018 рік на організацію та підготовку процесу оздоровлення необхідно терміново направити обґрунтовані розрахунки потреб у додатковому фінансуванні та у встановленому порядку винести на розгляд правління зазначене питання для прийняття відповідних рішень.

Було ще багато обговорень питань та постанов. Так, наприклад була дана чітка відповідь на важливе питання щодо норми видачі молока працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці. Тут є однозначне рішення: нормами чинних колективних договорів передбачено видачу молока таким категоріям працівників безоплатно в кількості 0,5 літра за зміну, або інші рівноцінні продукти у дні фактичної зайнятості працівника у шкідливих умовах праці.
Завершилися збори обговоренням питання прийняття нового Колективного договору ПАТ «Укрзалізниця». Це найгостріше питання, яке зараз переходить вже у вирішальну стадію, а зараз «гарячою темою» стане обговорення та узгодження важливих додатків до цього Колективного договору. Робота ще триває.

Прес-центр Дорпрофсожу.

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки
 

Новостная лента

26-04-2018, 10:37
Виїзний день Ради профспілки
Традиційний захід - виїзний день Ради профспілки – наприкінці квітня відбувся на Харківському вузлі регіональної філії «Південна залізниця».

25-04-2018, 12:04
ИНФОРМАЦИЯ по оздоровлению членов отраслевого профсоюза на базе отдыха «Пансионат «Рута» Одесской области ПГТ Затока, о.п. «Бугаз» в 2018 году


19-04-2018, 10:32
Тиждень охорони праці.
23 – 27 квітня буде проведено Тиждень охорони праці під гаслом
«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ!»

18-04-2018, 10:20
Звітують адміністрація та Дорпрофсож
У великому залі управління регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» у Харкові відбулось спільне засідання адміністрації регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ УЗ та Дорожнього комітету профспілки. У заході взяли участь директор філії Микола Уманець, голова Дорпрофсожу Вячеслав Залозних, члени Дорожнього комітету та запрошені, які представили інтереси працівників структурних підрозділів та служб філії.

Контакты

Дорожная профсоюзная организация
Южной Железной Дороги

61052, Украина, г. Харьков
ул. Красноармейская, 7
тел.: (057) 724-31-16
факс: (057) 724-37-59

Председатель:
Залозных Вячеслав Анатольевич
e-mail: dprof-pz@i.ua

1920-2011 Дорожная профсоюзная организация
Все права защищены.