Виїзний день Ради профспілки

Три гарні новини за один день

Традиційний захід - виїзний день Ради профспілки – наприкінці квітня відбувся на Харківському вузлі регіональної філії «Південна залізниця». Було проведено низку різноманітних заходів, під час яких вивчено роботу первинок структурних підрозділів Південної залізниці і надано практичну допомогу профкомам.
Багато людей цього дня мали змогу поспілкуватися з фахівцями Ради, обговорити віч-на-віч нагальні проблеми сьогодення й отримати від них кваліфіковані консультації та відповіді на свої запитання. Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк разом з головою Дорпрофсожу Південної залізниці Вячеславом Залозних підбили підсумки цього заходу на загальній нараді, що відбулася наприкінці дня.

Перша довгоочікувана новина, яку оголосила на підсумковому засіданні завідувач відділом економічної роботи, організації праці і заробітної плати Світлана Анісімова, це новина про 13-ту заробітну плату. За підсумками проведеного міжнародного аудиту у 2017 році «Укрзалізниця» були визнана підприємством, що має прибуток більш ніж 100 мільйонів гривень. За це кожен працівник підприємства, що працював у минулому році, має право отримати винагороду – 13 зарплату. Визначений термін нарахування цієї виплати, вона повинна бути здійснена у першому півріччі – до 1 липня 2018 року.

Друга новина про підвищення заробітної плати. В «Укрзалізниці» розуміють, що сьогодні надзвичайно важливо зберегти кваліфіковані кадри, мотивувати колектив, адже від рівня зарплати значною мірою залежить якість виконання роботи, і безпека руху поїздів, сервіс для пасажирів та стабільність функціонування товариства в цілому. Нагадаємо, що наприкінці минулого року в Укрзалізниці почали запроваджувати нову систему оплати праці, яка в середньому забезпечить зростання заробітної плати залізничникам від 17 до 30 процентів. Поки що таке підвищення отримали далеко не всі, але керівництво «Укрзалізниці» запевнює, що робота триває й підвищення відбудеться обов’язково.

Третя новина, з урахуванням, що незабаром літо, дуже своєчасна. ПАТ «Укрзалізниця» і Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України прийняли постанову «Про особливості організації і проведення процесу оздоровлення та відпочинку працівників ПАТ «Укрзалізниця» та членів їх сімей у 2018 році». З метою забезпечення оздоровчого процесу в 2018 році, Директорам усіх регіональних філій треба затвердити спільні постанови в частині, що стосується проведення оздоровчої кампанії для працівників ПАТ «Укрзалізниця» та членів їх сімей у закладах, як і передані на баланс новостворених філій ПАТ «Укрзалізниця», відповідно до зобов’язань та на умовах прийнятих спільних постанов між регіональними філіями та дорпрофсожами на рівні минулого року. Але не завжди на ці вимоги є відповідні кошти. Нестачу коштів вирішено виправляти наступним чином: у разі наявної нестачі коштів, що передбачені затвердженими контрольними завданнями з основних фінансово-економічних показників регіональних філій на 2018 рік на організацію та підготовку процесу оздоровлення необхідно терміново направити обґрунтовані розрахунки потреб у додатковому фінансуванні та у встановленому порядку винести на розгляд правління зазначене питання для прийняття відповідних рішень.

Було ще багато обговорень питань та постанов. Так, наприклад була дана чітка відповідь на важливе питання щодо норми видачі молока працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці. Тут є однозначне рішення: нормами чинних колективних договорів передбачено видачу молока таким категоріям працівників безоплатно в кількості 0,5 літра за зміну, або інші рівноцінні продукти у дні фактичної зайнятості працівника у шкідливих умовах праці.
Завершилися збори обговоренням питання прийняття нового Колективного договору ПАТ «Укрзалізниця». Це найгостріше питання, яке зараз переходить вже у вирішальну стадію, а зараз «гарячою темою» стане обговорення та узгодження важливих додатків до цього Колективного договору. Робота ще триває.

Прес-центр Дорпрофсожу.

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки

Виїзний день Ради профспілки
 

Новостная лента

17-09-2018, 15:52
Мільйони волонтерів зі 150 країн очистять Землю за одну добу
15 вересня 2018 року на вокзалі Харків - пасажирський відбулась міжнародна соціально-екологічна акція «Всесвітній день прибирання WorldCleanupDay».

13-09-2018, 10:29
Підтримайте петицію!
11 вересня, на сайті Кабінету Міністрів від імені Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка розміщено електронну петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років».

20-08-2018, 15:09
ОПЛАТА ПРАЦІ
ОПЛАТА  ПРАЦІ


10-08-2018, 09:48
Оплата труда железнодорожников


Контакты

Дорожная профсоюзная организация
Южной Железной Дороги

61052, Украина, г. Харьков
ул. Красноармейская, 7
тел.: (057) 724-31-16
факс: (057) 724-37-59

Председатель:
Залозных Вячеслав Анатольевич
e-mail: dprof-pz@i.ua

1920-2011 Дорожная профсоюзная организация
Все права защищены.