Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Під час спільного засідання учасники заслухали звіти адміністрації регіональної філії та Дорпрофсожу про хід виконання зобов’язань колективного договору Південної магістралі за 2017 рік.
У ході звіту від адміністрації заступник начальника службі організації праці, заробітної плати та структур управління Сргій Каіка зазначив, що у 2017 році регіональний філія «Південна залізниця» продовжувала працювати у складних економічних умовах, проте в цілому ключові показники роботи регіональної філії виконані, а за деякими з них навіть спостерігається перевиконання (наприклад, упродовж 12 місяців 2017 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» склало 30 млн 794 тис. тонн вантажів, що на 6% перевищує показники аналогічного періоду 2016 року).
З боку Дорпрофсожу звітував заступник голови Дорпрофсожу Олександр Артеменко. Він також зазначив, що у філії було проведено низку заходів організаційного і технічного характеру спрямованих на покращення санітарно-побутових умов, вдосконалення робочих місць залізничників відповідно до вимог охорони праці. На протязі року вживались заходи по реалізації затверджених правлінням ПАТ «Укрзалізниця» планових завдань щодо фінансово-економічної та виробничої діяльності регіональної філії «Південна залізниця».
Загалом забезпечено 100 відсоткове виконання організаційно-технічних заходів економічного і соціального розвитку регіональної філії згідно з наказом №1/Н.
Колективом регіональної філії у звітному році забезпечена безпека руху поїздів та автотранспорту, виконувались заходи по поліпшенню умов та охорони праці. У 2017 році катастроф та аварій не допущено. Загальна кількість транспортних подій склала 51 випадок з яких 1 серйозний інцидент, проти 58 випадків з яких 2 серйозних інциденти у 2016 році.
Середня заробітна плата працівників регіональної філії склала 7899,3 грн., що на 35% вище попереднього року.
Підрозділи регіональної філії забезпечили дотримання термінів виплати заробітної плати.
Приймались спільні заходи щодо збереження кадрового потенціалу регіональної філії під час її реорганізації. На протязі 2017 року з регіональної філії «Південна залізниця» до інших філій ПАТ «Укрзалізниця» було переведено близько 8,2 тис. працівників пасажирського господарства, транспортних будівельників та колійників.
Працюючим та пенсіонерам-залізничникам надавалась медична допомога в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів. За рік проліковано на умовах добровільного медичного страхування 16866 працюючих на суму 40,6 млн.грн. та 9404 пенсіонера на суму 17,6 млн.грн.
У санаторії імені Миколи Гоголя м. Миргород за 2017 рік було оздоровлено 4032 залізничника та членів їх сімей. Крім того, оздоровлено у санаторіях ПАТ «Укрзалізниця» 546 пенсіонерів-залізничників.
Вживались заходи по поліпшенню матеріально-технічної бази п’яти дитячих оздоровчих закладів, у яких протягом року оздоровлено 4231 дитину.
З метою соціальної підтримки працівників, постраждалих від нещасних випадків на виробництві та випадків природної смерті, за рахунок профспілкового бюджету Дорпрофсожу членам профспілки виплачено 75 тис.грн.
За рахунок коштів профспілкового бюджету членам профспілки надана матеріальна допомога на суму 8 млн.грн. Забезпечено відпочинок на узбережжі Чорного моря 2134 особам.
У звітному періоді загальна сума витрат на виконання зобов’язань по колективному договору склала 1576,4 млн. грн. що на 20% більше ніж у 2016 році.
Звернувшись до учасників спільного засідання, директор регіональної філії Микола Уманець окреслив першочергові задачі адміністрації та профспілки, зокрема провести відповідну роботу по максимальному забезпеченню підрозділів запчастинами, матеріалами, спецодягом, спецвзуттям, форменим одягом тощо.
Відповідаючи на запитання профспілкового активу магістралі, голова Дорпрофсожу Вячеслав Залозних зазначив, що цей, поточний рік особливий, адже невдовзі буде прийнято новий колективний договір. Він буде єдиним для усіх залізничників, та буде вкладений з урахуванням нормативно-правових актів чинного законодавства й окремих положень колективних договорів залізниць, підприємств, установ, організацій залізничного транспорту з метою поширення їх дії на всіх працівників.
На завершення зустрічі адміністрація «Південної залізниці» та Дорпрофсожу висловили впевненість у зваженій політиці керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та надію на успішну реалізацію всіх планів.

Прес-центр Дорпрофсожу

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож

Звітують адміністрація та Дорпрофсож
 

Новостная лента

17-09-2018, 15:52
Мільйони волонтерів зі 150 країн очистять Землю за одну добу
15 вересня 2018 року на вокзалі Харків - пасажирський відбулась міжнародна соціально-екологічна акція «Всесвітній день прибирання WorldCleanupDay».

13-09-2018, 10:29
Підтримайте петицію!
11 вересня, на сайті Кабінету Міністрів від імені Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка розміщено електронну петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років».

20-08-2018, 15:09
ОПЛАТА ПРАЦІ
ОПЛАТА  ПРАЦІ


10-08-2018, 09:48
Оплата труда железнодорожников


Контакты

Дорожная профсоюзная организация
Южной Железной Дороги

61052, Украина, г. Харьков
ул. Красноармейская, 7
тел.: (057) 724-31-16
факс: (057) 724-37-59

Председатель:
Залозных Вячеслав Анатольевич
e-mail: dprof-pz@i.ua

1920-2011 Дорожная профсоюзная организация
Все права защищены.